Новини

Промо текстиль, як найбільш актуальна пропозиція до Дня торгівлі.

    Перевірені методи в тандемі з креативним підходом, - найкращий порятунок від конкуренції, вважає колектив компанії «РПК Аютон», і в підкріплення вищевказаного тези наше липневе пропозицію - пошив промо одягу за акційними цінами!
   
«РПК Аютон» пропонує пошиття промо текстилю з нанесенням за дуже демократичними цінами. Для нанесення зображень на тканину наші майстри застосовують широкий спектр професійних технологій нового покоління, серед яких:

· Шелкотрафарет;

· Термотрансфер;

· Друк сублімації;

· Цифровий друк.

Дата публікації: 17.07.2017

Пошиття прапорів та прапорців на День Києва

Серце нашої рідної Землі - Великий і прекрасний Київ відзначає свій 1 535-й День Народження (!) 28 травня. На честь міста в цей день традиційно широко проводяться святкування та гуляння, долучитися до яких поспішають і кияни, і жителі приміських околиць, і гості здалеку. У День міста настає оптимальна можливість для багатьох компаній організувати свою промо акцію, і бути поміченими широкою громадськістю, а значить - залучити до свого бренду, його товарам і послугам велику кількість нових клієнтів.

 
Всі заходи, урочисті та розважальні, безумовно, проходять в ошатному обрамленні національних прапорів, а також прапорів Києва, які, як і всі прапори інших міст, володіють власною символікою. Для святкового настрій великого міста знадобиться величезна кількість прапорів і прапорців, і свою лепту в прикраса Києва пропонує внести «РВК Аютон».

Дата публікації: 13.05.2017

Товари для відпочинку до травневих свят

    Дуже скоро прийде час святкування травневих свят, яке традиційно прийнято відзначати на природі, на пікніку. Немає нічого приємнішого застілля на чистому повітрі, в колі рідних і близьких, і щоб свята пройшли ще приємніше, з комфортом і максимальним задоволенням, компанія «РПК Аютон» пропонує спеціальну колекцію актуальних товарів, які, безумовно, стануть в нагоді на майбутній вікенд. Тут зібрані найбільш актуальні товари для відпочинку, які можна придбати оптом за доступною ціною. Представляючи свою нову колекцію, хочемо почати з модельного ряду пледів, серед яких зібрані практичні і оригінальні вироби в різних конфігураціях. У колекцію ми відібрали тільки найзручніші і функціональні варіації пледів, такі, наприклад, як «Huggy (10016500)», виконані в широкій колірній гамі. Матеріалом виготовлення такого пледа послужив високоякісний фліс високої щільності.

Дата публікації: 25.04.2017

Обратная связь